Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
19-03-2018 00:00:00

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI EROL KAYA MANİSA’DA

AK Parti Yerel Yönetimler’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Rum Mehmet Paşa Bedesteni’nde AK Parti Manisa teşkilatı ile Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısında bir araya geldi. Kuran tilaveti ardından şehitlere ve Zeytin dalı operasyonundaki askerlere edilen dua ile başlayan buluşmada önemli açıklamalar yapıldı.

ÇALIŞMALARIMIZI HIZLANDIRACAĞIZ.

Toplantıda konuşan AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli AK Parti Teşkilatlarının ilçe ilçe, mahalle mahalle çalışmaları hızlandıracağını belirtti. Bütün ilçeleri kapsayacak şekilde tam gün süren programlar düzenlediklerini söyleyen Mersinli bu programların sabah erken saatlerde başlayıp muhtarları, mahalle başkanlarını, kadın kollarını, gençlik kollarını, oda ve dernek ziyaretlerini ve esnaf ziyaretlerini kapsadığını belirtti.

BAŞARILI OLACAKSAK AK PARTİ MANİSA AİLESİ OLARAK OLACAĞIZ.

Teşkilat içi birlik ve beraberliğin çok önemli olduğunu söyleyen Mersinli: Eğer seçimlerde başarı istiyorsak İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İlçe yönetimlerimiz, Belediye Meclis Üyelerimiz, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları teşkilatlarımız, mahalle teşkilatlarımız ile birlikte çalışarak, AK Parti Ailesi olarak başarıyı yakalayabiliriz. Dedi.

BAŞARISIZLIK KARŞISINDA GEREKENİ YAPACAĞIZ.

Yerel seçimlere çok iyi hazırlanacaklarını söyleyen Mersinli:

Cumhurbaşkanımızın karşısına “aday şu olsaydı, şu kişi yanlıştı” gibi bahanelerle çıkamayız. Biz bu noktada alışılagelmiş iddiamızı ortaya koymuş bulunmaktayız. Biz teşkilat olarak 2019 yerel seçimlerinde Manisa’da ikamet dahi etmeyen birinden Büyükşehir Belediye başkanlığını alamadığımız takdirde, başta ben olmak üzere hiç birimizin bu koltukları işgal etmeye hakkı yoktur. 31 Mart’ta açıklanacak olan seçim sonuçlarına istinaden kaybettiğimiz durumda 1 Nisan’da gerekeni yapmaya hazırız. Dedi.

DİRİLEN TÜRKİYE’Yİ TEKRAR SÜRÜNEN TÜRKİYE YAPMAK İSTİYORLAR.

Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısında konuşan AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir:

Dirilen Türkiye’yi tekrar sürünen Türkiye yapmak istiyorlar. Buna engel olmak için AK Parti teşkilatları olarak devamlı çalışmak ve başarılı olmak zorundayız. Hem yerel hem genel seçimlerde başarılı olursak ülke olarak verdiğimiz bu büyük mücadele devam edecektir.

Manisamızda 17 ilçemiz var. 11 belediyemiz AK Partide, 6 tanesi de MHP’de. Manisalılar ve AK Parti ailesi olarak bir ve beraber olmalıyız ki Spil dağının zirvesine AK Parti bayrağını çekelim.

Büyükşehir’i almamanın sıkıntısını çok yaşıyoruz. Burada kendimize göre ürettiğimiz mazeretler bahane olamaz. Ne olursa olsun çalışacağız ne olursa olsun hizmet edeceğiz. Hizmet ederken de milletimizin dertleri ile dertleneceğiz. dedi.

BU İTTİFAK SENİ BELEDİYE BAŞKANI YAPMAK İÇİN DEĞİL.

Toplantıda konuşan AK Parti MKYK Üyesi, Manisa Milletvekili Murat Baybatur, İttifak tavanda var tabanda yok diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e cevap vererek:

Şimdi birileri rahatsız oluyor biliyorsunuz belediye seçimlerini hedef olarak gösterdiğimiz zaman başbakanımız da Manisa’ya gelip istikamet verdiği zaman Manisa Büyük Şehir Belediye Başkanı “yukarıda ittifak var da aşağıda ittifak yok” gibi ittifakın ruhuna aykırı ifadelerde bulundular. Halbuki kıymetli belediye başkanımızın anlamadığı bir şey var. 15 Temmuz sürecinden sonra bu devletin bekası, bu milletin bekası, bu vatanın bekası için ittifak yapıyoruz. Seni belediye başkanı yapmak için değil.

Açıklamasında bulundu.

ÇANAKKALE VARLIK VE YOKLUK MÜCADELESİNİN EBEDİLEŞTİĞİ YERDİR.

AK Parti Manisa İl Başkanlığı’nın düzenlediği Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme toplantısında konuşan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya:

Çanakkale bir varlık - yokluk mücadelesinin ebedileştiği bir yerdir. Aynı zamanda sadece Anadolu insanının değil, Yemen’den Bosna’ya, Musul’dan, Halep’ten Kosova’ya bütün ümmetin can verdiği, kucak kucağa yattığı yerdir.

Bugün de aynı mücadeleyi Afrin’de, terör devleti kurmak isteyen devletlere karşı vermekteyiz. Afganistan’daki, Pakistan’daki kardeşlerimizin aynı bizim gibi sanki Afrin’de olduğunu hissedebilirsiniz. Çanakkale’den buraya bundan sonra kıyamete kadar yine bu bayrak için, bu devlet için, bu din için canlarını verenleri rahmetle anıyorum. Allah onlara layık olmayı bizlere nasip etsin. Dedi.

ÇOK ÇALIŞTIK, GİDİP OTURALIM DİYEMEYİZ

AK Parti’nin vizyon ve vefa sahibi olduğunu söyleyen Erol Kaya konuşmasında:

AK Parti yola çıktığı günden beri bu ülkenin kaderi ile kendi kaderini birleştirerek büyük işler başarmış bir partidir. Cumhuriyet tarihinde en uzun süre iktidarda kalan partidir AK Parti. Bunu her zaman yeni projeler, yeni vizyonlar ortaya koyarak başarmış bir partidir.

Biz çok iyi işler yaptık hadi gidip oturalım deme lüksüne hiç bir zaman sahip değiliz. Her zaman daha iyisini yapmak zorundayız. AK Parti vizyonu ve Vefası olan bir partidir. Bir partide vizyon ve vefa yoksa o partiden hayır gelmez. Dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.